Yerba Mate Yerba mate - recenzje

Yerba Mate z guaraną – mały kop na początek dnia ? ;)

yerba mate guarana

Jestem wielką miłośniczką yerba mate. Mam swoje ulubione ale lubię również od czasu do czasu spróbować czegoś innego. I tak w moje ręce wpadła Verde Mate Energia Guarana.

Pisząc tego posta siorbię sobie właśnie tę yerba mate 😉 . W smaku jest trochę gorzkawa, co będzie na pewno niezłym zaskoczeniem 😀 . Po otwarciu paczki z Verde Mate Guarana pierwsze co poczujecie to bardzo przyjemny, słodkawy zapach. Mnie zapach ten przypomina zapach cukierków z dzieciństwa, moja druga połówka natomiast twierdzi, że jest to zapach gum do żucia – również z dzieciństwa 😀 .

Ciekawe co Wam ten przypomina? 😉 . W każdym razie zapach jest mocno zachęcający, więc pierwsze skosztowanie będzie zaskoczeniem… skąd ta gorycz ?! 😀 .

Czy yerba z guaraną daje nam kopa ?

Ale dlaczego właściwie wybieramy yerbę z guraraną? Przecież sama mate ma w sobie dużo pobudzającej kofeiny. A powszechnienie wiadomo, że guarana również daje niezłego kopa.

Czy te połączenie daje nam w efekcie lepszą koncentrację czy więcej energii ? Nie wiem … ja u siebie nie zauważyłam specjalnie jakiegoś przypływu nadzwyczajnej mocy 😉 . Być może jest tam tej guarany niewiele 😉 Tak tylko na smaczek, żeby można było z czystym sumieniem napisać na opakowaniu ” … z guaraną … ” 😀 .

Verde Mate Energia Guarana – skład

W Verde Mate z guaraną znajdziecie – poza yerba mate oczywiście 😉 jeszcze:

  • kwiat nagietka
  • jagody goji
  • guaranę
  • naturalny aromat
Verde Mate Energia z Guaraną

Verde Mate Energia Guarana to yerba brazylijska. A więc małe listki i mało pyłu 😀 . Tylko 2 % gałązek – rzeczywiście, nie kłamią 😉 .
Według producenta należy zalewać ją z wodą o temperaturze 80 st. C.

A czy Wy piliście już tę yerba mate?
Jak Wam smakuje? 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *