Yerba Mate Yerba mate - recenzje

Verde Mate Organica – kolejna EKO wersja yerba mate

yerba mate - verde mate organica

Brazylijska, łagodna i smaczna ? To Verde Mate … jedna z moich ulubionych ❤️️ . Od ponad roku regularnie się w nią zaopatruję tak więc poza innymi yerbami, u mnie w domu nie może nigdy zabraknąć właśnie tej. A co w niej jest takiego szczególnego?

Jeżeli jesteś początkującym mateistą i szukasz dla siebie pierwszej yerby to spróbuj Verde Mate. Jest bardzo delikatna w smaku. Ja sama swoja yerbową przygodę zaczęłam od wyboru brazylijskiej yerby, ponieważ ich smak jest delikatniejszy. Zaraz po brazylijskiej nucie zakupiłam Pajarito 😀 . To był jak strzał w twarz 😀 . Zupełnie coś innego. Mocna, pylasta, dymiona….. ale mimo wszystko po dłuższym smakowaniu da się Pajarito polubić 😉 .

Naprawdę, jeżeli zastanawiacie się jaka yerba mate na początek będzie dobra polecam tę (bądź też jakąkolwiek inną ale koniecznie brazylijską). Zaczynając od paragwajskich wyrobów co niektórzy mogą się zniechęcić do picia ostrokrzewu paragwajskiego. Ale mimo wszystko mówi się, że prawdziwy smak tego trunku to tylko w paragwajskich wersjach 😀 .

Spróbujcie i znajdźcie swój smak 😀 . Ja do paragwajskich czasem wracam. Lubię poczuć w smaku tę moc 😉 .

Parę słów o tym co znajdziemy w paczce

Na pewno czytając opisy yerb w internecie, nie raz spotkaliście się z określeniem “posmak trawy”. I uwierzcie mi, w tej wersji dokładnie ten posmak wyczujecie 😀 . Jak zalanie świeżo skoszonej trawy – ale spokojnie. To naprawdę jest smaczne 🙂 .

W 98% opakowanie zawiera same kiście i tylko 2% patyczków. I to nie jest kłamstwo. rzeczywiście patyków mamy malutko ale…. jak się trafią to zaraz wielkości prawie matera 😉 . I zero pyłu ! Taka idealna yerba zarówno w smaku jak i wyglądzie ❤️️ .

Ja ostatnio lubuję się w wersji organicznej, która ma zielony listek (certyfikat PL – EKO – 02, więcej o certyfikacji pisałam przy okazji recenzji Soul Mate Organica) ale wcześniej piłam wersje despalada. W smaku dla mnie taka sama. Natomiast podoba mi się idea wspierania naturalnych upraw zgodnych z eko wytycznymi 😉 . Stąd ostatnio króluje wersja organiczna. Ponoć zdrowsza. I tego się trzymam 😉 .

Jakie jeszcze wersje verde mate znajdziemy w ofercie ?

Producenci ostrokrzewu paragwajskiego dbają o to aby ich oferta była różnorodna i dopasowana do potrzeb każdego przyszłego konsumenta 😉 . Nie inaczej jest w tym przypadku.

W ofercie Verde Mate znajdziecie smaki o jakich Wam się nie śniło 😉 . Są tutaj opcje idealne do terere jak i wspomagające odchudzanie, oczyszczające organizm oraz coś dla miłośników mocnego i konkretnego smaku. Zresztą sami zerknijcie tutaj -> Verde Mate – co ciekawego znajdziemy w ofercie.

Natomiast wracając do wersji Organica , ja nie mam żadnych uwag. W 100% spełnia moje oczekiwania. Polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *