Moje treningi Motywacja Trening w domu

Ćwiczenia w domu przed pracą – wyzwanie zakończone

Celem mojego wyzwania było wyrobienie nawyku porannej gimnastyki. Ponieważ rannym ptaszkiem to ja nie jestem, bałam się że od powrotu do pracy ćwiczenia w domu o poranku będą dla mnie niewykonalne …

Nawet nie wiem kiedy te 4 tygodnie przeleciały. Praca pochłonęła mnie totalnie. Do tego ostatnio tak wiele się dzieje .. . Czas leci niesamowicie … . Ale udało się 🙂 . Zrobiłam to ! Poranne ćwiczenia w domu teraz dla mnie lepsze niż yerba mate 😀 .

Od rozpoczęcia mojego wyzwania minęło już ok. 6 tygodni i muszę się pochwalić, że przez ten czas regularnie, codziennie (poniedziałek – piątek) wstaję wcześniej i ok. 30 minut przeznaczam na ćwiczenia 🙂 . I co, dało się ? Dało 😀 .

Być może to niewielkie osiągnięcie ale dla mnie wiele znaczy. Po pierwsze pracuję nad samodyscypliną, no i oczywiście nad formą 😀 . Pomimo poświęcania tylko 30 minut na ćwiczenia, widzę już u siebie zmiany. Kondycja zdecydowanie mi się poprawiła, a do tego ciało stało się jakieś takie jędrniejsze 😀 .

Cały czas trzymam się tych samych ćwiczeń. W weekendy bieganie albo wyjazd w góry. Kilogramy lecą same w dół … . I tak jak sobie obiecałam, w nagrodę kupiłam sobie pasek do jogi oraz nowe gumy do ćwiczeń.

ćwiczenia w domu

Gumy do ćwiczeń zakupione w Decathlonie nie sprawdziły mi się w przypadku niektórych ćwiczeń (więcej znajdziesz tutaj -> gumy do ćwiczeń mini band z Decathlon) . Stąd też zdecydowałam się na zakup taśm materiałowych. Postaram się wkrótce co nieco napisać o moich doświadczeniach z nimi 😉 .

Ćwiczenia w domu przed pracą całkiem nieźle nastrajają mnie na resztę dnia. Tak więc postanowiłam kontynuować jeszcze przez parę tygodni ten sam zestaw ćwiczeń (szczegóły mojego planu znajdziesz tutaj -> Wyzwanie 4 tygodniowe – powrót do biura 😀 ). A potem być może coś zmienię – tak dla urozmaicenia, ponieważ rezygnować z takiego fajnego nawyku nie chcę 😀 .

(2) Comments

  1. czy gdzies sa dostepne filmiki z cwiczeniami podczas wyzwania ?

    1. biegaczka says:

      Na blogu ich nie udostępniałam. Wszystkie filmiki są na YT (Ola Żelazo).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *